Разработка платного шаблона Joomla

Nejčastější dotazy

 
Otázka:
 Potřebuji výpis ze zdravotní dokumentace pro závodního lékaře.
Odpověď: Pokud jste absolvoval preventivní prohlídku v posledních dvou letech a Váš zdravotní stav nedoznal změn, kontaktujte nás telefonicky za účelem vyhotovení patřičného výpisu. Ten si můžete vyzvednout dle předchozí dohody v řádu několika hodin. V ostatních případech je nutné se dopředu objednat k nové preventivní prohlídce.

Otázka: Chci se u Vás zaregistrovat.
Odpověď: Obraťte se telefonicky na naši ordinaci a sjednejte si termín návštěvy. Potřebujete občanský průkaz a průkaz pojištěnce. Dosavadní zdravotní dokumentace není nutná. Ověřte si prosím, zda je Vaše pojišťovna naším smluvním partnerem.

Otázka: Chci se nechat očkovat proti klíšťové encefalitidě.
Odpověď: Přijďte kdykoli v ordinačních hodinách a v čekárně se ohlašte sestře. Není nutno čekat. Podmínkou očkování je, že netrpíte akutním nebo horečnatým onemocněním. Očkování lze provádět po celý rok. 

Otázka: Chci se nechat očkovat proti streptokokovému zápalu plic (pneumokokovi).
Odpověď: Kontaktujete nás telefonicky nebo osobně, abychom pro Vás mohli připravit vakcínu.

Otázka: Potřebuji předoperační vyšetření.
Odpověď: Navštivte ordinaci v ordinačních hodinách bez předchozího objednání (není nutné telefonovat). Sestře sdělte svůj požadavek. Obdržíte žádanky na potřebná vyšetření a dle data operace Vám bude sdělen termín předoperačního vyšetření v naší ordinaci. 

Otázka: Trpím akutními potížemi. 
Odpověď:  Registrujte se na Medevio - viz naše webové stránky,  odpovíme jakmile budeme moci, kdy se máte dostavit. 

Otázka: Potřebuji vyšetření na ŘP. 
Odpověď: K vyšetření je třeba se objednat. Pokud nosíte brýle nebo kontaktní čočky, je nutné je mít s sebou. Podmínkou vydání kladného posudku může být vyjádření odborných lékařů (neurolog, oční lékař, psycholog etc.). Jsou-li Vám známy informace rozhodného typu týkající se Vašeho zdravotního stavu, jste povinni je nejen sdělit, nýbrž přinést s sebou i aktuální lékařskou zprávu.  

Otázka: Potřebuji vyšetření pro PSSZ.
Odpověď: K vyšetření je třeba se objednat a přinést aktuální odborné lékařské zprávy. 

Otázka: Potřebuji napsat recept na dlouhodobě užívané léky.
Odpověď: Kontaktujte nás telefonicky, případně osobně. Zvažte možnost využití e-receptu. 

Otázka: Měním lékaře a potřebuji zdravotní dokumentaci.
Odpověď: Zdravotní dokumentaci Vám nelze vydat, zákon takový postup neumožňuje. Máte ale právo na výpis ze zdravotní dokumentace, který Vám bude vyhotoven po telefonické či osobní dohodě. Výpis si můžete vyzvednout osobně, nebo jej může vyzvednout Vámi prokazatelně pověřená osoba. Výpis Vám také můžeme na Vaši adresu nebo na adresu Vašeho nového lékaře za poplatek zaslat poštou. Podmínkou je předchozí úhrada příslušného poplatku.