Разработка платного шаблона Joomla
Nacházíte se v: 

Jak s námi komunikovat, změny termínů vakcinace, vydávání certifikátů

Prosíme naše pacienty o přednostní využívání komunikace písemnou formou, tzn. e-mailem uvedeným na našich stránkách (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Moc prosíme o využívání v opravdu nutných případech a co nejstručnější formou, protože ordinace je značně přetížená. V současné mimořádné situaci tímto všichni přispíváme svým dílem k efektivnímu, rychlejšímu a bezpečnějšímu poskytování zdravotních služeb naší ordinace.

Dále prosíme, abyste nežádali o změnu termínu přeočkování, protože Vám nemůžeme vyhovět. Jednak jsou lahvičky po deseti dávkách a došlo by tak ke znehodnocení zbylých devíti dávek a nedostávalo by se nám na další pacienty. Druhý důvod je předepsaný časový rozsah přeočkování, který musíme dodržet. Tedy pokud nemůžete dodržet sjednaný termín, je to Váš problém, který si musíte vyřešit sami. Jediné, co mě napadá, je kontaktovat očkovací centrum, kde je vakcín více. Moc mě mrzí, že spousta z Vás je vedena tak nepodstatnými motivacemi jako je odjezd na dovolenou.

Rovněž Vám chci sdělit, že nejsme odpovědni za elektronický systém vydávání certifikátů zřízený státem ani za jeho chod. Víme, že jeho fungování je problematické, a je nám to líto. Situaci nejsme schopni řešit. Jediné, co Vám můžeme nabídnout, je přímý tisk z našeho přístupu. Je to pro nás opět práce navíc, výkon je tedy zpoplatněn. V případě zájmu nám zašlete na e-mail požadavek a  odpovíme Vám, kdy si certifikát můžete vyzvednout. Děkujeme všem za spolupráci. 

 

Očkování proti COVID 19, Vaccine Janssen - lze očkovat bez objednání i neregistrované pacienty! Certifikáty o onemocnění, testech a o očkování

Vážení pacienti, do ordinace dorazily vakcíny Janssen. Nabízíme očkování komukoli, i neregistrovaným pacientům. Jedná se o vakcínu pouze s jednou aplikací. V případě zájmu se dostavte kdykoli do ordinace v ordinačních hodinách. Druhé dávky  očkování  Vaxzevrie budou zajištěny ve sjednaných termínech. Na portale ocko.uzis.cz je od 1. 6. 2021 k vytištění mezinárodní certifikát o očkování (i po první dávce) a o provedených PCR testech. Stávající vakcinační certifikáty již nebudou platit, lze je na tomto portále vyměnit kus za kus naskenováním QR kodu z původního certifikátu. Rovněž by měla fungovat aplikace čTečka. Kvůli potvrzení se  tedy již neobracejte na naši ordinaci. Budeme potvrzovat pouze prodělaná onemocnění COVID 19, avšak za poplatek. Positivní testování PCR si totiž můžete na státním portále vytisknout sami. 

Změna ordinační doby 16.9.2021

Dne 16.9. 2021 je z důvodu postraduálního vzdělávání ordinace přesunuta do odpoledních hodin od 13. do 18. hodiny. Pokud budete potřebovat ošetření, je nutné si předem zavolat a dohodnout termín. 

Sváteční ordinační doba

Ve středu 23. 12. 2020 a ve čtvrtek 31. 12. 2020 je ordinace uzavřena. Jinak ordinujeme v běžných ordinačních hodinách. Pamatujte na nutnost dát o sobě předem telefonicky nebo e-mailem vědět. 

Přejeme požehnané Vánoce!

Očkování proti chřipce

Vzhledem k tomu, že se několik pacientů, kteří měli zamluvenou vakcínu, nedostavilo, je možné přijít tento týden k očkování, bez předchozího ohlášení. 

Očkování proti chřipce

Pacienti, kteří jsou nahlášeni k očkování proti chřipce v naší ordinaci, nechť se dostaví dne 30. 10. 2020 mezi 12 a 13 hodinou nebo 6. 11. 2020 mezi 11 a 12 hodinou. 

Porucha telefonu

Vážení pacienti, kvůli extrémnímu množství telefonických hovorů selhal telefonní přístroj. Vzhledem k  uzavření kamenných obchodů obstaráváme nový přístroj přes internet. Bude to chvíli trvat. Používejte zatím pro komunikaci e-mailové spojení. 

Děkujeme za pochopení. 

Výzva

Vyzýváme pacienty, aby se před každou návštěvou telefonicky ohlásili s ohledem na plynulé odbavení pacientů. Vzhledem k epidemiologické situaci je v zájmu ochrany zdraví nás všech nevhodné, aby se zaplnila čekárna. 

Omezení provozu ordinace 20. 7. až 24. 7. 2020

Z důvodu nemoci je provoz ordinace v tomto týdnu upraven následovně: V pondělí 20. 7. a ve středu 22. 7. je ordinace uzavřena. V úterý 21. 7. bude lékař přítomen pouze od 13 do 16 hodin. Ve čtvrtek 23. 7. a v pátek 24. 7. bude ordinace jen od 8 do 11 hodin. Objednané po 11. hodině budeme telefonicky kontaktovat. Prosíme pacienty, kteří nemají akutní obtíže, aby si sjednali náhradní termín. Děkujeme za pochopení.