Разработка платного шаблона Joomla
Nacházíte se v: 

Vánoční provoz

Dobrý den, ve dnech 22.12 a 23.12. 2022 je ordinace uzavřena. Ošetření akutních nemocných - MUDr. Malovíková, ordinace  napravo  vedle naší ordinace. 

27.12.  až 30.12. ordinace 9-12 hodin. 

Organizace chodu, sdělování laboratorních výsledků, nabídka prémiové péče

Vážení pacienti,vzhledem k očkování obyvatelstva  se dostává pandemie pod kontrolu a není nutné  přistupovat k distanční péči.  Přesto mnoho z Vás očekává i nadále vyřízení svých požadavků distančně. Tuto službu však veřejné zdravotní pojištění nekryje v rozsahu, na který jste byli dosud zvyklí. Abychom mohli i nadále Vašim požadavkům vycházet vstříc, rozhodli jsme se od 1.11. 2022 zavést systém prémiové péče. Můžete si jej aktivovat placením  150 Kč  měsíčně v aplikaci Medevio.  Pokud nepotřebujete naši konzultaci distančně, není nutné do systému vstupovat.Termín lze jsednat telefonicky nebo osobně. Bude tak o Vás  postaráno v rozsahu veřejného zdravotního pojištění.  Případné nadstandartní úkony si můžete připlatit jednotlivě. Výsledky laboratorních vyšetření již sdělujeme pouze pacientům zapojených v prémiové péči. Ostatní pacienti si musí konzultaci v ordinaci sjednat. Na výrazně patologická zjištění  reagujeme výzvou. Pokud se tedy neozveme, výsledky jsou buď zcela v normě nebo vykazují jen mírné, nezávažné odchylky. Mailovou komunikaci již nepoužívejte, protože nebude obsluhována. 

 

Náš Medevio profil naleznete na adrese
https://my.medevio.cz/mudr-srajerova/

Očkování 4. dávkou vakcíny proti Covid 19

Čtvrtou dávku vakcíny proti Covidu 19   od firmy Pfizer budeme zájemcům očkovat od 1.8.2022. Očkujeme i neregistrované pacienty od 16 let. Není třeba se objednávat.

 Povzbuzuji všechny k očkování.

Dovolená 25. a 27.10. 2021

Dne 25.10. a 27.10. 2021 je  v  ordinaci  omezený režim - přítomna pouze asistentka.  

Sváteční ordinační doba

Ve středu 23. 12. 2020 a ve čtvrtek 31. 12. 2020 je ordinace uzavřena. Jinak ordinujeme v běžných ordinačních hodinách. Pamatujte na nutnost dát o sobě předem telefonicky nebo e-mailem vědět. 

Přejeme požehnané Vánoce!

Očkování proti chřipce

Vzhledem k tomu, že se několik pacientů, kteří měli zamluvenou vakcínu, nedostavilo, je možné přijít tento týden k očkování, bez předchozího ohlášení. 

Očkování proti chřipce

Pacienti, kteří jsou nahlášeni k očkování proti chřipce v naší ordinaci, nechť se dostaví dne 30. 10. 2020 mezi 12 a 13 hodinou nebo 6. 11. 2020 mezi 11 a 12 hodinou. 

Porucha telefonu

Vážení pacienti, kvůli extrémnímu množství telefonických hovorů selhal telefonní přístroj. Vzhledem k  uzavření kamenných obchodů obstaráváme nový přístroj přes internet. Bude to chvíli trvat. Používejte zatím pro komunikaci e-mailové spojení. 

Děkujeme za pochopení.