Разработка платного шаблона Joomla
Nacházíte se v: 

Dovolená květen a červen

Ve dnech 13.,  26. a 27. května a dne 6.června bude ordinace uzavřena z důvodu vzdělávání. Dne 10.5. bude ordinace od 15:30 hod. 

V naší ambulanci jsme začaly používat MEDEVIO, zabezpečenou formu komunikace s pacienty

Důležitá informace!


V naší ambulanci jsme začaly používat MEDEVIO, zabezpečenou formu komunikace s pacienty. Je k dispozici jako webová nebo mobilní aplikace. Komunikace s ambulancí tak bude rychlejší a bezpečnější. Již nemusíte opakovaně telefonovat do ambulance, kde zrovna nemůžeme přijmout hovor, protože se věnujeme jinému pacientovi. Dosud používanou mailovou komunikaci  již nepužívejte, protože nebude obsluhována. 

Náš Medevio profil naleznete na adrese
https://my.medevio.cz/mudr-srajerova/

Změna ordinace

 22.3. bude ordinace od 11 do 15 hodin  z důvodu nemoci.

 

Očkování 3. dávkou vakcíny proti Covid 19 a proti chřipce

Třetí dávku vakcíny proti Covidu 19   od firmy Pfizer budeme zájemcům očkovat od 19.11.2021. Uvítali bychom, abyste se před příchdem do ordinace ohlásili přes Medevio, ale není to nezbytné. Očkujeme i neregistrované pacienty od 16 let. Očkujeme i 1. a 2. dávky.

Vakcínu proti chřipce budeme aplikovat od počátku listopadu do  konce prosince. Pokud jste byli očkování minulý rok,

je možné přijít kdykoli v ordinačních hodinách bez ohlášení v listopadu a prosinci. Pokud jste se dosud neočkovali, prosím

nahlašte se nám mailem. Obě vakcíny lze aplikovat současně.  Povzbuzuji všechny k očkování.

Dovolená 25. a 27.10. 2021

Dne 25.10. a 27.10. 2021 je  v  ordinaci  omezený režim - přítomna pouze asistentka.  

Sváteční ordinační doba

Ve středu 23. 12. 2020 a ve čtvrtek 31. 12. 2020 je ordinace uzavřena. Jinak ordinujeme v běžných ordinačních hodinách. Pamatujte na nutnost dát o sobě předem telefonicky nebo e-mailem vědět. 

Přejeme požehnané Vánoce!

Očkování proti chřipce

Vzhledem k tomu, že se několik pacientů, kteří měli zamluvenou vakcínu, nedostavilo, je možné přijít tento týden k očkování, bez předchozího ohlášení. 

Očkování proti chřipce

Pacienti, kteří jsou nahlášeni k očkování proti chřipce v naší ordinaci, nechť se dostaví dne 30. 10. 2020 mezi 12 a 13 hodinou nebo 6. 11. 2020 mezi 11 a 12 hodinou. 

Porucha telefonu

Vážení pacienti, kvůli extrémnímu množství telefonických hovorů selhal telefonní přístroj. Vzhledem k  uzavření kamenných obchodů obstaráváme nový přístroj přes internet. Bude to chvíli trvat. Používejte zatím pro komunikaci e-mailové spojení. 

Děkujeme za pochopení.