Разработка платного шаблона Joomla
Nacházíte se v: 

Koronavirus - úpravy chodu ordinace

V souvislosti s aktuální situací prosíme pacienty o dodržování následujících pravidel:

1) Do konce března rušíme veškeré plánované preventivní prohlídky a objednaná vyšetření, která jsou odložitelná. 

2) Pacienti, kteří se v posledních 14 dnech vrátili z oblasti zasažené koronavirem a mají i jen nevelké příznaky onemocnění dýchacích cest, zůstanou doma a telefonicky kontaktují Státní zdravotní ústav 724 810 367 nebo 725 191 367 nebo příslušnou krajskou hygienickou stanici.

3) Pacienti bez příznaků onemocnění, kteří přicestovali v posledních 14 dnech z rizikové oblasti nebo byli v kontaktu s potenciálně nemocným člověkem, zavolají do ordinace nebo na výše uvedená telefonní čísla. Do obdržení instrukcí se vyvarují cestování či návštěvy zdravotních zařízení. Pokud bude potřeba, vystavíme dočasnou pracovní neschopnost, eventuálně se tyto osoby podrobí karanténě v domácím prostředí.

4) Pacienty s příznaky onemocnění dýchacích cest, bez předchozího pobytu v rizikové oblasti, prosíme, aby nás telefonicky kontaktovali nebo volali na výše uvedená telefonní čísla, eventuálně nás v největší nouzi kontaktovali e-mailem.

5) Prosíme pacienty bez akutních zdravotních problémů, aby odložili návštěvu a telefonicky nebo e-mailem žádali o vystavení eReceptu. 

6) Žádáme Vás o pozastavení požadavků jako jsou pořízení výpisu ze zdravotní dokumentace nebo závodní zdravotní péče.