Разработка платного шаблона Joomla
Nacházíte se v: 

Jak s námi komunikovat, změny termínů vakcinace, vydávání certifikátů

Prosíme naše pacienty o přednostní využívání komunikace písemnou formou, tzn. e-mailem uvedeným na našich stránkách (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Moc prosíme o využívání v opravdu nutných případech a co nejstručnější formou, protože ordinace je značně přetížená. V současné mimořádné situaci tímto všichni přispíváme svým dílem k efektivnímu, rychlejšímu a bezpečnějšímu poskytování zdravotních služeb naší ordinace.

Dále prosíme, abyste nežádali o změnu termínu přeočkování, protože Vám nemůžeme vyhovět. Jednak jsou lahvičky po deseti dávkách a došlo by tak ke znehodnocení zbylých devíti dávek a nedostávalo by se nám na další pacienty. Druhý důvod je předepsaný časový rozsah přeočkování, který musíme dodržet. Tedy pokud nemůžete dodržet sjednaný termín, je to Váš problém, který si musíte vyřešit sami. Jediné, co mě napadá, je kontaktovat očkovací centrum, kde je vakcín více. Moc mě mrzí, že spousta z Vás je vedena tak nepodstatnými motivacemi jako je odjezd na dovolenou.

Rovněž Vám chci sdělit, že nejsme odpovědni za elektronický systém vydávání certifikátů zřízený státem ani za jeho chod. Víme, že jeho fungování je problematické, a je nám to líto. Situaci nejsme schopni řešit. Jediné, co Vám můžeme nabídnout, je přímý tisk z našeho přístupu. Je to pro nás opět práce navíc, výkon je tedy zpoplatněn. V případě zájmu nám zašlete na e-mail požadavek a  odpovíme Vám, kdy si certifikát můžete vyzvednout. Děkujeme všem za spolupráci.